Sony markası tarafından üretim, araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütülmekte olan Xperia serisinin m5 modeli için reklam ve tanıtım süreci başlıyor. 

Bu süreçte Xperia m5 modelinin özellikler diğer Sony modellerine nazaran çok daha üstün bir yapıya sahip ve orta segmentin biraz daha üst sınıfında bir cihaz kullanmak isteyen bireyler tarafından tercih sebebi olacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz ki Sony markası güçlü bir Japon teknolojisi ile ilerlemektedir. Sony markasının yeni cihazında orta seviyeli ve üst segmente hitap edecek niteliklere sahip olan teknik özellikleriyle insanların beğenisini kazanacak olan cihazlara yer verilmiş olması takdire şayan bulunuyor. 

İnce bir ekran görünümüne sahip olan yeni cihazda en güçlü donanım ürünlerine yer vermeye özen göstermiş olan Sony markası yeni cihazda MediaTek Helio X10 işlemciye yer vermiş ve güçlü bir sonuç elde edilmesini hedeflemiştir. Orta segmentin biraz üzerinde bir yapıya sahip olması ile tanımaya başladığımız bu cihazın 5 inç ekranı full hd bir görünüme sahip ips teknolojisinin kullanıldığı LCD ekrandan oluşmakta ve sadece 7,6 mm kalınlığı ile dikkat çekmektedir. 

Sony Xperia M5 modeli 2015 yılının Ağustos ayı ortasında Türkiye'de de satışa sunulması ile insanlar 3 GB ram bellek ve 16 GB dâhili hafıza yanı sıra 2600 mAh gibi güçlü bir bataryadan faydalanabilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir