Samsung Galaxy A8 modeli şimdiye dek Samsung markasının üretimini yapmış olduğu en ince telefon modeli olarak bilinmektedir. Samsung Galaxy A8 tercih eden bireyler 5.7 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak ve bu cihaz ile beraber Galaxy S ya da Galaxy Note gibi orta segment cihazların yanı sıra Galaxy E ve Galaxy J serilerinin devamını getirdiği izlenmektedir.

Samsung Galaxy A8 modeli ile beraber 1800 ? civarında bir ödeme yapılması gerektiği gözlenmektedir. Samsung Galaxy A8 cihaz ile beraber 5.9 mm incelik ön plana çıkıyor. 3050 mAh batarya desteği ile beraber sunulmuş olan bu cihazın yalnızca 151 gram ağırlığa sahip olduğu gözlenmektedir. Samsung Galaxy A8 modeli ile beraber metal bir kasanın sunuluyor olduğu gözlenmektedir. Samsung Galaxy A8 modelinde ön kısımda komple Gorilla Glass 4 kullanımı sağlanmıştır. Samsung Galaxy A8 cihazlarda ön kısımda parmak izi okuyabilecek niteliklerde bir sensör kullanımı sağlanmış ve Led geri bildirim bulunmamaktadır.

Full amoled bir ekran görünümüne sahip olması ile bilinmekte olan bu cihaz çıktığı günden beri pek çok insan tarafından tercih edilmiş olması ile bilinmektedir. İnsanların beğenisini kazanmış olan bu cihaz ile beraber sizlerde dilerseniz keyifli bir kullanım imkânına sahip olabilirsiniz. Mali T628 işlemcisi ile beraber 2 GB ram belleğe sahip olan bu cihaz 32 GB depolama alanına sahip olması ile kullanıcısının beğenisini alıyor. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir