LG G4c modeli 1000 TL seviyesinin altında satışa sunulmuş olan orta segmentte bir cihaz olarak görülmektedir. Yine bilmenizi isterim ki LG G4c modelinde G3 Beat modeli ile harmanlamış bir yapıya sahip olduğu analiz edilebilmektedir. 

LG G4c modeli LG telefonlarının amiral gemisi olarak bilinmekte olan G4 tasarımından esintileri üzerinde taşıyor olması ile dikkat çekiyor olsa ga LG G4c modelinin neredeyse G4 modeli ile bire bir benzer özelliklere sahip olması da gözden kaçmıyor. LG G4c modelinin arka kapağı için deri olmayan seramik benzeri bir yapıya sahip şekilde hazırlanmış ve piyasaya servis edilmiş gibi görünüyor. LG G4c tercih edecek olan bireyler dışa doğru incelmekte olan bir ekran ile karşılaşmakta ve 10.2 mm kalınlık ile beraber en ince telefon modelleri arasında yer almaktadır. 

LG G4c tercih eden bireyler yapı itibari ile kolayca elinde tutabiliyor ve çeşitli gsm operatörü mağazalarında faturaya ek tarife ile beraber 24 ay boyunca taksitle satın alabiliyor. LG G4c cihazlardan yararlanmak isteyen bireyler 1 GB Ram bellek ve 8 GB dahili depolama alanından yararlanabilmektedir. 720p çözünürlüğe sahip olan ekranı ile beraber beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde edebilirsiniz. Piyasada perakende satış fiyatı olarak şu anda 900 TL seviyesinde bir satış rakamı söz konusudur. Fokus özelliğinin olmadığı bu cihaz 8 mp kamera ile karşımıza çıkıyor ve bu üründe 2540 mAh değerinde bir bataryaya yer verilmiş. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir