Fifa 16 dünya genelinde büyük yankı buldu. Bunun en temel etkenlerinden biri futbol oyununu seven bireyler tarafından tercih sebebi olarak görülmekte olan Fifa 16 oyununun mobil sürümünün de çıkacağının belirtilmesi ve mobil platformlar olarak bilinmekte olan Android ile IOS sistemler üzerinde de en uygun şekilde entegrasyonun sağlanması ile beraber konsol kalitesinde bir oyun deneyimi yaşayabilecek olmamızdır. 

Fifa 16 oyununu mobil cihazlar üzerinden de rahat bir şekilde oynayabilecek olan insanlar özellikle konsol kalitesinde bir grafik işlemciden yararlanabileceğini bildiği için bu oyunu tercih sebebi olarak görmektedir. Fifa 16 oyununun ilk olarak Haziran 2015'de düzenlenmiş olan E3 2015 etkinliği ile beraber görücüye çıkarılması akabinde yeni yeni haberlerin duyumları yayılmaya başlıyor. 

Fifa 16 tercih edecek olan bireyler Gamescom üzerinden de bu oyun ile ilgili olarak haberleri anlık olarak takip edebiliyor. Türkçe dil desteği ile insanlara sunulmuş olan Fifa 16 özellikle Türk futbol severlerin beğenisini kazanmışken bir kez daha Arda Turan'ın kapak fotoğrafında yer alması ile beraber insanların beğenisini kazanmıştır. Mobil sürümle de etkin sonuçlar elde etmenin mümkün olduğunu görebilecek ve bu oyunun her anlamda keyfine varabileceksiniz. 

Bilgisayar, playstation, xbox serisi üzerinde rahat bir şekilde oynanabilmekte olan bu oyun ile beraber artık mobil cihazlar üzerinde de Fifa 16 keyfini yaşayabileceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir