2 günden 2 saat daha fazla bir süre ile hiç kesintisiz bir şekilde konuşmak isteyen bireyler tarafından tercih edilmekte olan 5000 mAh bataryalı bir yapıya sahip olan ve global telefon üretici şirketler arasında yer alan Gionee markası devasa bir yapıya sahip olan Marathon M4 modelini nihayet satışa sundu.

Marathon M4 modeli ile beraber insanlar rahat bir şekilde konuşma özgürlüğüne sahip olabilecek ve akıllı telefon özelliklerinden büyük bir haz alarak kullanım sağlayabilecek. Marathon M4 modeli ile beraber sürekli olarak telefon bataryasının şarj edilmesini sağlamaktan sıkılmayacaksınız. Marathon M4 ile beraber 440 saate kadar hiç bir işlem yapılmaması durumunda bekleme sürecine sahip olmak ve 50 saat boyunca da dur duraksız konuşma imkânına sahip olmak mümkün olacak. Marathon M4 sayesinde micro sd kart desteği özelliklerinden yararlanmanın mümkün olduğunu ve 1,3 GHz 4 çekirdekli işlemci ile beraber rahat bir şekilde konuşma imkânına sahip olabileceğinizi unutmamalısınız. 2 GB Ram bellek ve 16 GB dahili hafızaya sahip olması ile tanıdığımız Marathon M4 modelinde 8 mega piksel arka kamera ve 5 mega piksel arka kamera bulunuyor. 

Marathon M4 modeli 243 dolar değerinde bir fiyat ile Hindistan'da satışa sunuldu. Cihaz Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak sorusu ise tam bir merak konusu olarak görülse de insanlar artık böyle bir telefona sahip olmak istiyor. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir