Yeni Philips 6500 Ambilight Full HD TV’ler en titiz izleyicileri dahi memnun edecek. Televizyonlar, sahip oldukları Perfect Pixel HD yazılımı ile güçlü görüntü motoru oluşturacak.
İki taraflı Ambilight, cihazın arkasındaki duvara yansıttığı ve ekran üzerindeki renkler ile dinamik olarak uyumlu ışık hüzmesiyle TV deneyimini daha da sarmalayıcı hale getirecek. Philips 6500 TV serisi 2015’in ikinci çeyreğinde Türkiye’de pazara sunulacak. 

Philips 6500 Ambilight Smart TV’ler, hem resim kalitesini hem de TV deneyimini daha da üst düzeye çıkartıyor. Bu şık Full-HD Smart TV’lerde, özellik ve içerik açısından zengin, hızlı ve kişiselleştirilmiş bir TV deneyimi için en son Android TVTM sürümü bulunuyor. Philips Smart TV platformunu tamamlayan seri, geniş bir Android uygulama ve çevrimiçi oyun yelpazesine erişim sağlıyor. QWERTY klavyeli özel tasarımlı uzaktan kumanda menüler üzerinden metin girişi ve dolaşımı kolaylaştırıyor.

Perfect Pixel HD motorunun Perfect Natural Motion özelliği akıcı ve net hareketler sunarken Super Resolution ise görüntülerin netliğini ve detaylarını geliştiriyor. En az bir o kadar önemlisi ise, Micro Dimming Pro, LED arkadan aydınlatmanın dinamik kullanımında ekran üzerindeki içeriğin 6.400 farklı alan üzerinde gerçek zamanlı analizi bazında ortamdaki ışıklandırma durumunu da dikkate alarak kontrastı iyileştiriyor. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir