Son zamanlarda sosyal medya sitelerinin ar-ge çalışmalarında ciddi aşamalar kaydedilmeye başlandı. Oldukça fazla rekabetin son aylarda ortaya çıktığı ağlarda, özellikle dünya devi Facebook'un hızlı atağı sonrasında diğer sosyal ağlar da, devreye girerek yeni özelliklerini kullanıcıları ile buluşturmaya başladı. 

Facebook'un ''beğenm'' özelliği, sonrasında çıkardığı profil resmini ''GIF'' yapma özelliği gibi bir çok farklı yenilik Facebook tarafından duyurulmuştu. Sonrasında ortaya çıkan, yeni özelliklerinde kısa zaman içerisinde Facebook bünyesinde yer alacağı haberi ile artık her güne yeni bir sosyal medya haberi ile uyanmamızı sağladı. 

Bu haberlerden biri de bugün itibari ile Twitter tarafından duyuruldu. Dünyaca ünlü sosyal medya sitesi Twitter, yeni özelliği olan ''moment'' yani ''anlar''ı kullanıcılarına duyurdu. Peki, nedir bu ''anlar'' özelliği?

Twitter'in dünya üzerinde duyurduğu fakat henüz Türkiye'ye getirmediği ''anlar'' özelliği sayesinde Twitter ortamında paylaşılan en önemli anları bir tık sayesinde ekranınız üzerinde görebileceksiniz. Milyonlarca kullanıcıya sahip Twitter ağında, her an istediğiniz olayı takip edemiyor ve bir çok önemli olaya anbean şahit olmak istiyorsanız, ''anlar'' özelliği tam size göre diyerek, Twitter'in bu yeni özelliği sayesinde tüm özel anları ''an'' özelliğine tıklayarak görebileceksiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir