TTNET günümüzde en çok tercih edilen, en geniş alt yapıya sahip internet servis sağlayıcı kurumdur. Lakin zaman içinde çeşitli kampanyalardan yararlanmak ve TTNET Abonelik iptali yaptırma gereği duyabilirsiniz. Böyle bir durumda eğer aboneliğinizi ilerleyen zamanda tekrar açtırmak gibi bir düşünceniz varsa komple kapatmak yerine belli bir süre aboneliği durdurabilirsiniz. Dolayısı ile tekrar açtıracağınız vakit bir dilekçe ile beraber kaldığınız yerden devam etmek mümkün olacaktır. TTNET fesih işlemleri ile ilgili olarak izlenmesi gereken adımlar şunlardır; 

Fesih işlemleri için TTNet ofis ya da bayilerine başvuru yapmak gerekiyor. Ya da fesih için fax çekebilirsiniz. 

Fesih işlemleri için TTNET tarafından sunulmuş olan dilekçenin doldurulması gerekiyor.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/ortak-iptal-f-formu.pdf sayfasından TTNET tarafından sunulmuş olan bu dilekçeye erişim sağlayabilirsiniz. 

İnternet hizmet no ya da telefon no, ad soyad kurum vb. gibi bilgilerin istendiği bu belgenin en altında ıslak imzanız olmak zorundadır.

Müşteri memnuniyetsizliği, bayi şikâyetleri, taşınma, sabit telefon hattı iptali, geçici ihtiyaç duymama, ekonomik nedenler, farklı bir firma tercih edilmesi, personelin internette çok zaman geçirmesi, önlenemez nedenler ya da çocuklarla ilgili nedenler ve kampanya sürecinin sona ermesi gibi durumlarda abonelik iptali yapılır. Bu nedenlerin dışında bir nedeniniz varsa TTNET yetkililerine durumu bildirebilirsiniz. Kısa bir süre içinde abonelik feshi gerçekleşecektir. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir