Akıllı cihazlarda oyun dünyasında yepyeni gelişmeler yaşanmaya, yeni oyunlar hayatımıza girmeye devam ediyor. Akıllı telefonlarda yaşanan oyun heyecanlarına bir yenisini daha eklediğimiz şu günlerde Tab 360 oyunu ile sizleri buluşturuyoruz. Tam anlamı ile heyecan dolu dakikalara adım atacağımız bu zorlu Tab 360 beceri oyununda amaç, en yüksek skoru toplamak olacaktır. Peki, Tab 360 oyunu nasıl oynanır? 

Tab 360 oyunu nasıl oynanır?

Tab 360 oyunu başladığında, yer aldığınız oyun platformunun içerisinde bir kür dönerek hareket halinde olacaktır. Sizler, kürenin içerisinde yer alan tuşlara basarak puanlarınızı arttırmanın yollarını arayacaksınız. Tabi, puan kazanmak için küre içerisindeki doğru renk tuşlara basmanız gerekecektir. Tab 360 oyunu esnasında, doğru tuşlara basamayarak arka plana basan oyuncu kürenin dönüş hızını arttırmış olacak. Bu da Tab 360 oyununun daha zor bir duruma gelmesini ve puan almayı son derece zorlaştıracak. Doğru renk tuşlara ne kadar çok basarsanız, hem kürenin hızlanmasını durdurmuş hemde Tab 360 oyununda yüksek puanlara ulaşmış olursunuz. Peki, Tab 360 oyununda hangi renk tuşlar ne işe yarıyor? 

Tab 360 oyununda hangi renk tuşlar ne işe yarıyor? 

Tab 360 oyunu içerisinde yeşil renkteki tuşa basarsanız puan kazanır, kırmızı tuşa basmanız oyunu sonlandırır, mor tuş kürenin dönüş hızını azaltır, sarı renkteki tuş kürenin dönüş yönünü değiştirir, beyaz yani arka olana basıldığı anda kürenin dönüş hızı artmış olur. Tab 360 oyununda ayrıca, farklı 3 tane oyun modu yer almaktadır. Oyunun açılış ekranında yer alan bu modların ne işe yaradığını hemen açıklayalım.

Tab 360 oyun modları

Sevgili arkadaşlar, Tab 360 oyununda yer alan ''Normal Mod'' oyun seçeneğinde küre, sadece sola ve sağa dönmektedir. Bir diğer oyun modu olan ''Hardcore Mod' içerisinde kürenin dönüşü rastgele oluyor ve her an oyun küresi soldan sağa veya aşağıdan yukarıya doğru yön değiştirebiliyor. Bu da Tab 360 oyununun daha zorlu bir hal almasını sağlıyor.Tab 360 oyununun son modu olan ''Bomba Modu''nda farklı zamanlar içerisinde oyun alanında bombalar çıkabiliyor ve sizler, bu bombaları gördüğünüz andan itibaren 4 saniye içerisinde bombalara tıklamanız gerekiyor. Bombalara 4 saniye içerisinde tıklayamadığınız zaman, oyunu kaybetmiş sayılıyorsunuz. 

Tab 360 oyununun nasıl oynandığını, nasıl puan kazanılması gerektiğini ve oyunda yer alan modların ne işe yaradığınız kısaca sizler özetledik. Yakın zaman içerisinde hem Tab 360 oyunu, hemde diğer oyunlar hakkında bir çok farklı haber sitemizde yer almaya devam edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir