Subway Surfers, 2012 yılında uygulama marketlerde yayınlanan ve büyük bir beğeni toplayan Temple Run benzeri kaçış oyunudur.

Metro rayları üzerinde dedektif ve bekçi köpeği tarafından kovalanan baş kahramanlarımız Fresh, Jake ve Tricky’i en doğru kaçış yerlerinden ilerleterek, altın paraları toplayarak dedektife yakalanmamasını sağlayarak oyun içi bölümleri geçmeye, toplanan altınlar ile marketten alacağımız hızlandırıcıların yer aldığı, yakalandıktan sonra devam etmenizi sağlayan farklı ürünler ile kahramanlarımızın kaçışını daha da kolaylaştırabilediğiniz bir oyun olarak ön plana çıkmaktadır.  Yapılan görevlerde farklı bölümlere geçtiktçe daha fazla heyecan ve hırs yapmanız oyunu uzun sürelerce oynamanızı sağlamaktadır.

Altın toplamak çok kolay olduğu için yapamadığınız görevleri veya geçemediniz bölümleri topladığınız altınlar sayesinde geçebilirsiniz. Arka plan da çalan şarkının Subway Surfers oyunlarını daha da eğlenceli bir hale getirdiğini de söylemeden geçmeyelim. 

Subway Surfers oyunları içerisinde yer alan trenler ve geçiş efektleri bir zamanların en sevilen çizgi kahramanı Hugo’ya çok benzetiliyor, bu da sizi yapımcıların aynı olduğu sorusuna yönlendirebilir fakat Subway Surfers oyunları ile Hugo oyununun yapımcıları aynı değil. Özel günler için değişen çevre ve efektler görmek mümkün. Ayrıca şu ana kadar yapılan değişiklikler cadılar bayramı ve yılbaşı ile sınırlı.

En Fazla İndirilen Oyunlar Arasında Yer Alıyor

Çıkış tarihinden itibaren neredeyse bütün Android ve İos cihazların vazgeçilmez olan Subway Surfers oyunu, sadece Google Play Market’de 600 milyon dan fazla indirilmiş bir oyun olarak ön plana çıkıyor. Bu da hemen hemen bütün akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının Subway Surfers oyunlarını zevkle oynadığının bir işaretidir. Bilinen bir çok ülkenin başkentleri veya turistik şehirlerinin ekli olduğu oyunda maalesef İstanbul bulunmamakta, yapımcıların en kısa sürede İstanbul’u ekleyeceğini ederek Subway Surfers oyunlarında yer alan şehirleri sizlere açıklayarak, konumuzu sonlandırıyoruz.

 Subway Surfers Oyunlarında Hangi Şehirler Yer Alıyor?

Sydney, Beijing, Moscow, Rio, Los Angeles, Sao Paulo, Vacouver, Mexico City, Miami, New York, Roma, Tokyo, Beijing, Cairo, New Orleans, Bangkok, London 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir