iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ürünü için yine çılgınca haberler yapılmaya devam ediyor.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus cihazlarını satın almak isteyen insanlar, birbirleri ile yarışıyor. Bu yarıştan da faydalanmak isteyen Samsung şirketi çok ilginç bir fikir üreterek, Apple kullanıcılarına hem yardım hemde kendi reklamını yapıyor, nasıl mı? İşte, Samsung'un yastık yorgan kıyağı..

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus cihazlarının satışa çıkması ile birlikte Apple mağazaları önünde ciddi kuyruklar meydana geliyor. İphone bağımlıları olarak adlandırdığımız gruplar, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus ürünlerini satın almak için kuyruklara girerek hatta ve hatta Apple mağazaları önünde kamplar kurarak cihazı satın almak için birbirleri ile adeta yarış içerisine giriyorlar. 

Apple'nin yeni cihazları olan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'u satın almak isteyen Apple kullanıcılarına da bir kıyak Samsung'tan geldi. Dünya devi Samsung, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus cihazlarını satın almak için Apple store'ler önünde kamp kuran veya sabahlayarak telefonlara sahip olmak isteyen insanlara üzerinde Samsung'un reklamı olan yastık ve yorganlar dağıtıyor. Oldukça ilginç bir görüntünün oluştuğu Apple Store mağazaları önünde İphone almak isteyenlerin elinde Samsung yastık ve yorganları bulunuyor. 

Bu ilginç reklam stratejisi Samsung tarafından oldukça olumlu bir şekilde karşılandı. Yaptıkları bu yardımla reklamı özdeşleştiren Samsung şirketi, reklamlarının ciddi derecede tuttuğunu açıkladı. Söz konusu reklam stratejisine Apple'den farklı ya da ilginç bir yanıt gelir mi bilemeyiz ama Apple Store'ler önünde ortaya çıkan ilginç kareler, uzun süre konuşulacağ tahmin ediliyor. Bakalım, ilerleyen günlerde Apple ya da Samsung cephesinden farklı ataklar gelecek mi? 🙂 Hep birlikte göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir