PlayStation 4 ne zaman çıkacak? PlayStation 4 çıktı mı? PlayStation 4 hangi tarihte çıkacak gibi sorular tam ayyuka çıkmıştı ki Sony, hızlı bir atakla PlayStation 4 konsolunu çıkardığını duyurdu ve duyurması ile birlikte artık PlayStation 2 konsolları rafa kalktı, yerlerini PlayStation 4 konsolları aldı. Peki, PlayStation 4 oyunları ne kadar? PlayStation 4 oyunlarının fiyatları düştü mü sorularına şimdi cevap aranıyor.

PlayStation 4 oyun konsolunun hayatımıza girmesi ile birlikte oyun severlerin en çok sorun yaşadığı konuların başında PlayStation 4 oyunlarının çok pahalı olmasıydı. Neredeyse her oyunun 100 tl'den fazla olması, oyun severler tarafından tepki ile karşılanmış ve çoğu oyun sever arkadaşımız, oynamak istediği oyunlardan mahrum bırakılmıştı. 

Bu durum sonrasında PlayStation 4 oyun konsolunun yapımcısı olan SONY, Aralık ayına özel bir indirim yapacağını açıkladı. Bazı oyunlarda Aralık ayı süresince büyük bir indirimin olacağının açıklanması ile beraber, oyun severler hangi oyunların ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Peki, PlayStation 4 oyun konsolunda hangi oyunlarda indirime gidildi?

PlayStation 4 oyunlarında Aralık ayına özel bir indirimin başlaması ile birlikte hangi oyunların indirimde olduğumerak edilmeye başlandı. İşte, PlayStation 4'de indirim yapılan oyunlar ve fiyatları..

PlayStation 4 oyun konsolunda LittleBigPlanet 3, Second Son, Knack, Killzone Shadow Fall ve Tearaway Unfolded oyunlarının fiyatları 69 Türk Lirası'na indirildi. God Of War III Remastered, The Last Of Us Remastered, The Order: 1886 ve Until Dawn oyunlarının fiyatları ise 99 Türk Lirası'na çekilerek, indirime gidilmiş oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir