Teknoloji dünyasının gözü Microsoft Office 2016'nın çıkacağı tarihteydi ve nihayet Microsoft, dün öğlen saatlerinde Office 2016'yı çıkardığını duyurdu. Office 2016'nın çıkması ile akıllarda ilk oluşan soru, yeni Office 2016'nın hangi özelliklere sahip olacağıydı. Peki, Office 2016'da hangi özellikler var? Office 2015 ile arasında ne farklar var? İşte tüm soruların cevapları ve Office 2016 özellikleri..

Excel, Word, pp, outlook, project, access ve visio gibi uygulamalar ile tennoloji dünyasına ''merhaba'' diyen Office 2016'da yepyeni özellikler mevcut olacak. 

Office 2016 içerisinde skype, delve, yammer ve onedrive'de yer alacak. İşte Office 2016'nın yepyeni özellikleri..

Takım Çalışmasının Ön Planda Olacağı bir Office 2016

Office 2016'da yer alan uygulamalar sayesinde ekiplerin bir araya gelerek, takım halinde çalışması kolay bir duruma gelecek. 

Aynı zamanda yazma asistanı sayesinde hem pp, hem word hemde onete üzerinde mevcut olan uygulama sayesinde ekip çalışması her zamankinden daha kolay yapılabilecek. Ayrıca skype entegrasyonu sayesinde ekip içerisinde anlık ve görüntülü mesajlaşma ve ekran paylaşım özellikleri de devreye girecek ve ekip çalışmaları daha hızlı ve rahat bir şekilde sonuçlandırılabilecek. 

Office 365 Planner 

Office 365 Planner ile planlamalarınızı çok daha programlı bir şekilde yapabilir ve işlerinizi Office 365 Planner ile daha programlı ve düzenli duruma getirebilirsiniz. Ek olarak, e-posta bildirilerini de planner sayesinde istediğiniz gibi yönetebileceksiniz.

Outlook

Office uygulamaları arasında 2016'nın yeri bambaşka olacak çünkü outlook bu zamana kadar en akıllı uygulaması ile Office 2016'da yer alacak. Zaman kaybını minimuma indirebileceğiniz Outlook ile en hızlı arama özelliğine sahip olacaksınız.

Güvenlik Maksimumda

Office 2016 sayesinde artık oldukça güvenli bir şekilde işlerinizi sürdürebileceksiniz. Korumalı özelliği sayesinde bir çok Office uygulaması içerisinde kimlik doğrulama sistemini kullanarak güvenilir çalışma ortamının rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir