ABD'nin en büyük şovlarından biri olan ve bir şovun uyandırabileceği maksimum ilgiyi uyandırarak tüm beğenileri toplayan, Monster X'in ta kendisi, ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilecek.

Monster X, Amerika’nın en ünlü ve en eski iki canavar şovundan biri. 2013 yılında ise Amerika’nın en iyi şovu seçildi. Türkiye şimdi, 3 şehrinde Amerika ve Avrupa’da tüm biletleri tükenen gerçek bir Amerikan Tır Şov’una ev sahipliği yapıyor. Canavar Tırlar’ın ilk şovu 9 ve 10 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul’da Ülker Sports Arena’da izleyicileri ile buluşacak.  Ardından 23 Mayıs 2015’te Ankara  AKM Eski Hipodrom’da ve 10 Haziran 2015’te Antalya’da L’Arena Beach’teki gösteri ve after party ile son etabını tamamlayacak.

Canavar Tırlar’ın bazıları, gösterilerden önceki günlerde de İstanbul, Ankara ve Antalya’da şehir içerisinde bazı AVM ve özel alanlarda mini şovlarını gerçekleştirerek sizlerle ön tanışmada bulunacaklar. 

Görsel bir şölene dönüşecek olan Monster X Tour için geri sayım başladı. 

Bundan sonra her yıl farklı ve yeni tırlarla şovlarına devam edecek olan Canavar Tırlar, Türkiye’ye ilk kez gelişine özel olarak ‘ I Like to Move it, Move it ‘’ şarkısı ile tüm dünyayı sallayan ve bir numara olan Reel 2 Real’’Mad Stuntman’’ ile birlikte geliyor. 

 

Evet, ay lak da movet movet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir