İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Mecidiyeköy semtindeki Trump Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Escapist, gerçek kaçış oyunları platformu olarak adını duyurmuştu. Escapist'in son dönemlerde oldukça dikkat çekmesi ile birlikte platform yöneticileri oyun merkezinde çalışacak personel bulma konusunda farklı yollara başvurmaya başladı. 

Gerçek anlamda bir kaçış oyunları platformu olan Escapist, oyun platformlarında çalışacak personel alımı için gazetelere ilan vermeye başladı, verilen ilanlar ise oldukça dikkat çekiciydi.

Maaşlı Zombi Aranıyor

Escapist'in ihtiyaç duyduğu personellerin başında ''zombi'' geliyor. Söz konusu platforma eklenen yeni oyunlardan biri olan Kıyamet Üçlemesi platformu içerisinde yer alacak olan personeller, zombi kılığına bürünecek ve tam bir zombi gibi hareket ederek, oyunun bir parçası olacaklar. 

''Böö'' Sesi Çıkarmanız Yeterli Olacak

Escapist'in vermiş olduğu ilandaki detaylar ise oyun kadar dikkat ve ilgi çekiciydi. Söz konusu ilan içerisinde, çalışacak olan personelin ''böö'' sesini iyi çıkarması ve zombi hareketlerini yapması gibi kriterler mevcut. Çalışacak olan personellerin oyunun bir parçası olarak görev alacağını belirten yetkililer, personellerin tam anlamı ile bir zombi olarak Kıyamet Üçlemesi platformunda çalışacağını ve oyun alanında zombi hareketleri ile oyunun içerisindeki görevlerini tamamlayacağını belirttiler. 

Yabancı Dile Gerek Yok

İşe alınacak olan çalışanlardan çok ciddi bir beklenti altında olmadıklarını belirten yetkililer, ne bir yabancı dil ne de bilgisayar bilgisinin gerek olmadığını vurguladılar. Ayrıca, işe alınacak olan personellere maaş, prim ve sigortanın da yapılacağını açıklayarak, kendine bu konuda güvenen ve bu eğlenceli kaçış oyununun bir parçası olacak tüm gençleri İstanbul Trump AVM’de ki Escapist platformuna, görüşmeye davet ettiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir