İşte beklenen gün geldi çattı ve Apple'nin, yeni modellerini satışa sunmasına dakikalar kaldı. 

Apple'nin yeni modelleri olan İphone 6s ve İphone 6 Plus cihazlarının ne zaman çıkacağı daha doğrusu ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı merak konusu olmuştu. İphone kullanıcılarının merakla beklediği İphone 6s ve İphone 6 Plus cihazları bu geceden itibaren satışa sunulacak ve İphone 6s ve İphone 6 Plus cihazlarını satın almak isteyenler, yepyeni cihazlarına ''merhaba'' diyecekler.

Bir çok markanın gece yarısı İphone 6s ve İphone 6 Plus satışlarını başlatacağını duyurması da kullanıcılarda heyecan yarattı. Gold, Vatan Bilgisayar ve Bimeks gibi bir çok markanın gece yarısı satışlarını duyurması ile birlikte söz konusu markaların internet sitelerine yoğun bir giriş yaşandı. 

İphone 6s ve İphone 6 Plus cihazlarının hemen tükenme ihtimaline karşı cihazı satın almak isteyen bir çok kişi, hem internet mağazaları hemde reel mağazalara akın etmeye başladı. 

Ankara'da yaşanan terör eylemleri nedeni ile satışı bir hafta geciken İphone 6s ve İphone 6 Plus'a sahip olmak isteyenler, 

Üsküdar'daki Akasya AVM ve Zincirlikuyu Zorlu Center'de yer alan Apple Store mağazalarına uğrayabilirler. Apple Türkiye'de iPhone 6s Plus 16 GB cihazını 3.499 Türk Lirası'ndan, iPhone 6s Cihazını ise 3.099 Türk Lirası fiyattan satışa sunacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir