Grand Theft Auto 5'in PC sürümüne yaklaşık bir haftalık bir süre kaldı. Nihayet bir ertelenme gibi bir söz konusu durum yok,Rockstar Games oyunun tanıtımına ve pazarlama hazırlıklarına devam ediyor. 2 defa ertelenmişti Rockstar Games'in GTA 5 PC'si, son haberlerde 14 Nisan'da PC'lere sunulacak, bununla birlikte Rockstar Games ön sipariş veren PC kullanıcıları için halen bir mağduriyet giderme promosyonları ve kampanyaları yürütüyorlar. GTA V PC'nin asıl çekici kısıdmı ise saf 60 fps desteği ile gelecek olması. Yani konsol versiyonunundan öte, PC'lerde 4K çözünürlükte oynanacak, işlemcinin 4K destekliyor olması elbette bir avantaj fakat zorunluluk değil.

Rockstar Games, GTA 5 PC için yeni videolarını yayınladı gece itibariyle. En çok da saf 60 fps'lik  video dikkat çekiyor ve oyunun grafikleri açısından  işlemciyi yormayacak bir görüntü kalitesi de bulunuyor. Üstelik şu var; Rockstar Games, bu videoların geleceğini müjdelerken, daha yüksek kaliteli videoların da paylaşılacağını belirtti. 

Rockstar Games'e göre, GTA 5 PC, özellikle firmanın yeni 4K animasyon teknolojisini tanıtmak amacıyla PC'lere uyarlandı. Tabi işin reklam ve pazarlama boyutu da var fakat Rockstar Games, bu oyunu yeni nesil PC oyunlarında işleyeceği 4K teknolojisinin bir başlangıcı olduğunu düşünüyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir