Son senelerde internet ortamında en çok oynanan savaş oyunları arasında yer alan Counter Strike, milyonlarca kişi tarafından da oynanma özelliğini taşıyan nadir oyunların başında gelmektedir.

Online internet ortamında oynanan Counter Strike oyunu, iki takımın birbirleri ile olan savaşını konu almaktadır. Savaş platformu içerisinde mavi ve kırmızı takım olarak ayrılan oyuncular, platform içerisinde savaşarak oyunu kazanmak için mücadele ederler. Bu mücadele kimi zaman saatler, kimi zaman günler sürer ve Counter Strike heyecanı hız kesmeden devam eder. 

Belki de, eskimeyen online oyunlar arasında ilk sıralarda yer alan Counter Strike, yapımcıları tarafından farklı versiyonları ile oyun dünyasına sunulmaya devam etmektedir. Farklı versiyonlarının yanında farklı ortamlar için de bir takım hazırlık çalışmalarına başlayan Counter Strike yapımcı şirketi, oyunun android cihazlarda oynanabilmesi için çalışmalarına devam ediyorlar. 

Counter Strike oyununun android cihazlarda oynanabilmesi için yapılan çalışmalar sona erdiğinde artık tüm android işlemciye sahip olan cihazlar, Counter Strike oyununu ister tabletlerinden isterlerse cep telefonları üzerinden oynayabilecekler. Peki, Counter Strike android cihazlarda ne zaman oynanabilecek? Counter Strike Android Ne Zaman Çıkacak?

Counter Strike oyununun yapımcı şirketi, oyunun android cihazlarda oynananması için yapılan çalışmalarda artık son durağa geldiklerini ve yaklaşık süreci maksimum 2 hafta olarak belirlediklerini duyurdu. Kısacası, Counter Strike Android Kasım ayının ortalarında kullanıcıları ile buluşacak, Counter Strike severler artık android ortamlarda da bu heyecan dolu savaş oyununu oynama şansını yakalayacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir