Yaklaşık iki aylık bir süreçte girişimciler ve sektörde olan firmalar Apple Watch için çeşitli akseuarlarını tanıtıyorlar. Bunun için genel bir platform olan Kickstarter, projelere hayat vermeye çalışırken  Nomad'in yeni şarj istasyonu da tanıtıldı. Kullanıcılar, bu şarj istasyonu ile Apple Watch'u şarj etmekle birlikte bir stand olarak da kullanabilecekler. Nomad'in Apple Watch şarj aleti, USB aracılığı ile çalışıyor ve aynı zamanda Bluetooth aracılığı ile şarj edebiliyor. Bluetooth menzili yaklaşık bir metre.

Öylesine üretilmiş bir ürün değil Nomad'in mühendislerine göre tamamen Apple ile kontakt içerisinde hazırlandı bu ürün. Elbette bu ürünün küresel pazardaki payı da tartışılır fakat böyle genel bir cihaz üzerinden aksesuar tanıtıldıysa ve oldukça popüler bir ürün içinse bu cihaz, kürsel çapta görünme ihtimali daha yüksek.

Apple ile işbirliği içerisinde geliştirildiği için, Apple'ın tanıtılmayan yeni nesil cihazlarıyla da uyumlu olarak çalışabilecek. Bu arada iPhone 6'larla ilgili bir söylem yok, Apple Watch eğer iPhone şarj aletiyle aynı prensipte çalışıyorsa iPhone 6 için de çalışabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir