Apple markası tarafından yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları sonucunda insanların etkin bir sürüş deneyimi yaşamları ön plana çıkarılmaya çalışılıyor. Apple markası tarafından üretimi sürdürülmekte olan, araştırma ve geliştirme çalışmaları Apple mühendisleri tarafından yürütülmekte olan Apple car modeli ile beraber otonom aracı insanlara test sürüşü için hazır hale geliyor.

Apple car modeli birkaç ay öncesinde tam anlamı ile bir bilinmez olarak görünüyor olsa da günümüzde Apple car modeli ile ilgili olarak BMW ile beraber iyi bir şekilde kullanım ikanı sağlanabilecek. Kaliteli bir elektrikli otomobil çalışması mümkün olmuş ve bu otomobilin haberleri ile beraber otomobil projesi kapsamının çok daha iyi bir şekilde netlik kazanmış olduğunu görebiliyorsunuz. Apple car sürücüsüz bir şekilde araç üzerinde kullanılabiliyor olduğu ve test alanları üzerinde etkin bir şekilde kullanımın mümkün olduğunu bize gösteriyor.

Apple Car bir titan projesi olarak da görülmekte olan yapıya sahip olması ile biliniyor. Apple Car ürününün Project titan ya da titan projesi kod adı ile biliniyor olmasını sağlanmakta olduğu görünmektedir. Bu arabanın kullanımı ile beraber BMW markası tarafından yapılan görüşmeler sonucunda etkin bir kullanım ön plana çıkmış ve Apple Car kullanımı ile beraber bir sürücüsüz otomotiv deneyimi insanlara sunulmuştur.

Apple car modelinin testleri için insanlara sunulmuş olduğu ve yollara çıkmaya hazırlanıyor olduğu son alınan duyumlar arasındadır. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir