Popüler teknoloji sayfalarının yanısıra, alternatif olarak nitelendirilen teknoloji sayfaları Apple'ın basına uyguladığı zaman zaman baskılı tutumunu eleştirse de, ilk defa Apple hakkında bu kadar ileri bir söylem ortaya atıldı. Dolar milyarderi Jia Yueting tarafından kurulan Leshi TV'nin akıllı telefon posterinde, Apple'a Hitler'li bir gönderme yapıldı. Akıllı telefon içerisinde bir kapı, çocuklar ve Hitler'i gördüğümüz poster, aslında LeTV'nin yeni akıllı telefon projesini anlatıyor fakat bir yandan da Apple'a çatıyor.

Aslında ana hatlarıyla bir Android-iOS karşılaşması olarak görülen derin mesajlar içerek poster, aynı zamanda iOS'un dominantlığından da bahsediyor. Ana konumuz olan yeni LeTV'nin akıllı telefonuyla da ilgili hiçbir bilgi yok.

LeTV, ilk akıllı telefonlarıyla ilgili bazı basın görselleri yollamıştı ve cihazın isimi LeTV X900 modeli olarak kodlandırıldı. LeTV'nin yeni akıllı telefonları, "bezel-less" olarak tanımlandırılıyor. Yani kenar çerçeve kullanılmayacak ve sadece üst çerçeveler yer alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir