Oyun dünyasına girdiği zamandan bu zamana kadar çoğu oyun severin en çok beğendiği oyun karakteri olan Angry Birds, gelen talepler üzerine her geçen gün kendisini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Mobil cihazlarda başlayan Angry Birds çılgınlığı zamanla oyun dünyasının farklı alanlarına da geçiş yaptı. Bu alanlardan biri de flash oyun dünyası oldu. 

Flash oyun sektöründe de oldukça iyi yerlere gelen sevimli karakter Angry Birds, farklı oyun konseptleri ile birlikte oyun severlerin gönlünde taht kurmayı başardı. Aynı şekilde mobil dünyada da adını sıkça söz ettirmeyi başaran Angry Birds, artık daha da farklı alanlara taşınmaya başladı. Nereye mi? Detaylar haberimizde..

Angry Birds, nam-ı değer sinirli kuş artık fenomen bir oyun karakteri haline geldi. Mobil cihazların vazgeçilmez oyunları arasında yer aldıktan sonra flash oyun dünyasına da dev bir adım atan Angry Birds, bir çok farklı oyun kategorisinin en çok aranan isimleri arasında yer almaya başladı. Bu durum karşısında ar-ge birimlerine daha fazla önem veren oyun yapımcıları, yepyeni bir adımla birlikte Angry Birds'in filmini yapmaya karar verdi. Görünüm olarak tam bir çizgi karakter konseptini taşıyan Angry Birds'in filminin ilk fragmanı da yayınlanmış oldu. Sony Pictures stüdyolarının yayınladığı Angry Birds filmin, 3d olarak izlenebilecek.

Angry Birds filminin yayınlanan fragmanı içerisinde sevimli kuşumuzun oyun dünyasında beraber olduğu farklı hayvanlarda filmde karşımıza çıkacak. Özellikle çocukların oldukça ilgisini çekecek olan filmin dünya üzerindeki prömiyeri ise 2016 Mayıs ayında gerçekleşecek. Şimdiden fragmanı yüzbinlerce insan tarafından izlenen Angry Birds filminin rekorlar kırıp kıramayacağı da merak konusu oldu. 

Yakın zaman içerisinde Angry Birds filmi ile ilgili haberlere sitemizde yer vereceğiz. En güncel ve en yeni Angry Birds haberleri için bizlerden ayrılmayın, sık sık uğrayın. 🙂

İşte Angry Birds Filminin Fragmanı

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir